Ke stažení

Repertoárový list hudba Kosatky.pdf (125,2 kB)
LOGO KOSATKY -www.png (878872)
LOGO KOSATKY.png (784504)

Smlouva o provedení hudební produkce.pdf (56896)
formular_osa.doc (95744)

Technické požadavky

Ideální je vyvýšené pódium, prostor pro kapelu by měl být min. 4x2m. Není-li pódium, je nutné, aby pořadatel zajistil alespoň dostatečný odstup od tanečníků. I malé drcnutí do mikrofonního stojanu může mít za následek vážné zranění v obličeji zpívajícího. Stejně nežádoucí jsou tanečníci s nápoji v rukou -  při jejich pádu hrozí kolaps aparatury a úraz  el. proudem.

Pro případ venkovní produkce musíme trvat  na kvalitně zastřešeném ! na rovině stojícím jevišti min. 5x3m,  nejlépe krytém  i zezadu a z boků. Dobrou zkušenost máme i se zaplachtovanými  nákladními auty.

K zajištění hudební produkce stačí 1x el. přívod 230V s nejlépe 16A jističem, zásuvka nemá být napojená na stejný obvod s jiným silným odběrem, např. s kuchyní ( chlazení, rychlovarné konvice ) Aparatura je citlivá na obrácenou fázi a kolísající napětí.

Produkci musíme přerušit na nezbytně nutnou dobu za bouřky.

Aparaturu také není možné v průběhu večera stěhovat, je to časově i fyzicky náročné, vše je propojené kabely a ty se musí sbalit, všechno popřenášet a pak znovu rozbalit a zapojit atd.

Poplatky společnosti OSA za veřejné vystoupení (mimo akcí soukromých tj. svateb, narozenin, rodinných oslav, kdy je akce od poplatků osvobozena) hradí vždy pořadatel akce. Pořadatel má povinnost nejméně 10 dnů před akcí vystoupení nahlásit Ochrannému Svazu Autorskému. Skupina je povinna dodat tzv. repertoárový list.